willyschmerz: (Default)
[personal profile] willyschmerz
Уже тільки лінивий про Євробачення не написав. Вставлю і свої п'ять копійок про цю подію надзвичайного культурного значення.
(клікабельно)


На кожному Євробаченні обов'язково присутній такий персонаж, як "гламурний-прєгламурний хлопчик-колокольчик". І завжди є, і вочевидь досить значна, категорія глядачів (точніше, мабуть, глядачок певного віку), які будуть за це чудо голосувати. За будь-яких розкладів, що б воно там не співало/белькотіло (хоча бажано, щоб було "за любов"). Просто гламурний хлопчик завжди отримує свої симпатії. Але якщо таких хлопчиків кілька - голоса розподіляються між ними більш-менш порівну.


Минулого року Росія вгадала. Діма Білан там був єдиний, ояп, такий хлопчик. І він дістав все по-максимуму - голоса зконцентувались і винесли це нещастя на друге місце. Цього року у Кіркорова той самий фокус не пройшов: завадили турки з греками та, здається, вірмени.

Але окрім "хлопчиків" є попит і на аналогічних "дєвачєк". Тільки тут має бути вже група різномастних дівчат з видатними кхм... вокальними даними, і щоби співали пісню відповідного змісту. Цього року, захопившись "роком" та хохмачами про цю категорію якось усі забули. Всі - окрім росіян. Ось воно третє місце - для Росії від усіх любителів "Бєлок", "Стрєлок", "Шиншилл" та усіляких інших "Віагрів".
(клікабельно)


Звісно, є в цьому і елемент читерства (а як же ж без цього?), але загалом росіяни просто правильно прорахували і відправили на конкурс саме тих, хто мав шанси. З політтехнологіями в них усе гаразд.